Witaj Nowy Świecie

Pod banalnym tytułem, kryje się znacznie więcej. Jeśli tu zaglądasz, prawdopodobnie ciekawi Ciebie skąd ta zmiana. Z ksywką “LoneWolfREV” byłem związany od 1999 roku. To już 21 lat! Czas na zmiany.

Jeśli znasz mnie choć trochę to wiesz, że duże znaczenie przywiązuję do symboliki. “LoneWolf” przez lata miało dla mnie ogromne znaczenie. Ksywkę tą nosił słynny wrestler – Scott Hall (spokojnie, nadal żyje – jest już emerytowanym zawodnikiem). Te dwa słowa przez lata gdzieś utożsamiały się z moją wizją świata, charakterem i poglądami. Potem pojawił się dopisek symbolizujący mój pierwszy portal. Lata leciały, a ja nie mogłem się otrząsnąć z łatką, którą sam sobie przyszyłem.

Od dłuższego czasu jednak wiele się zmieniło. Prowadzę lub współprowadzę wiele świetnych projektów, tworzę rzeczy z których jestem szczerze dumny. Na dodatek obecnie – w dobie social distancingu – wymyśliłem sobie streamy, by zbliżyć się choć trochę do znajomych i ludzi.

Ksywkę Psaweł zawdzięczam Oli z Łowców Trofeów. Nazywa mnie tak już od lat. Tymczasem mi od lat brakowało jakiejś unifikacji i miejsca gdzie wszystko co robię będę mógł zebrać w jedno miejsce. I oto jest. Witaj na Psaw.eu. Rozgość się, poklikaj w linki i mam nadzieję, że kiedyś wpadniesz przywitać się na jakimś streamie!